U23 MİLLİLERİN, İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI ADAY KADROSU BELLİ OLDU.

  U23 Millilerin, İslami Dayanışma Oyunları aday kadrosuna kulübümüz futbolcularından; Muhammed Demirci, Mehmet Zeki Çelik ve Yunus Emre Yalçın’da davet edildi.

 

   8-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 4. İslami Dayanışma Oyunları'nda B Grubu'nda Filistin, Umman ve Cezayir ile birlikte yer alacak U23 Milli Takımımız, 2 Mayıs 2017 Salı günü Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 18.00'de bir araya gelerek hazırlıklarına başladı.

  U23 Milli Takımımız, 5 Mayıs 2017 Cuma günü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 17.20'de hareket edecek uçakla Bakü'ye gidecek. U23 Milli Takımı, B Grubu'ndaki ilk maçını 8 Mayıs Pazartesi günü Cezayir ile oynayacak.

  Gruplarında ilk iki sıraya giren toplam 4 takım yarı finale yükselecek. 18 Mayıs Perşembe günkü yarı final maçlarından sonra İslami Dayanışma Oyunları'nın finali 21 Mayıs Pazar günü Tevfik Behramov Stadı'nda oynanacak.

  Takımımızın önemli futbolcularından olan; Muhammed Demirci, Mehmet Zeki Çelik ve Yunus Emre Yalçın’a U23 Milli Takımımızda başarılar dileriz.

 

 

4. İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI

 

A GRUBU

B GRUBU

Azerbaycan

TÜRKİYE

Kamerun

Filistin

Suudi Arabistan

Umman

Fas

Cezayir

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH - SAAT

MÜSABAKA

STADYUM

08.05.2017 - 09.30 TSİ

Suudi Arabistan - Fas

Azal Arena

08.05.2017 - 11.30 TSİ

Cezayir - TÜRKİYE

Bayil Arena

08.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Umman

Azal Arena

08.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Kamerun

Bayil Arena

11.05.2017 - 09.30 TSİ

Umman - TÜRKİYE

Azal Arena

11.05.2017 - 11.30 TSİ

Kamerun - Fas

Bayil Arena

11.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Cezayir

Azal Arena

11.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Suudi Arabistan

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

TÜRKİYE - Filistin

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

Umman - Cezayir

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Kamerun - Suudi Arabistan

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Fas - Azerbaycan

Bayil Arena

18.05.2017 - 11.30 TSİ

B1 - A2

Dalga Arena

18.05.2017 - 17.30 TSİ

A1 - B2

Dalga Arena

21.05.2017 - 13.00 TSİ

3. LÜK MAÇI

Tevfik Behramov

21.05.2017 - 19.00 TSİ

FİNAL

Tevfik Behramov

 

 

 

Yazdır 1913 Kez Okundu
TFF 1. Lig
#
TAKIM
O
G
B
M
P
1
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
34
20
9
5
69
2
2.MKE ANKARAGÜCÜ
34
18
9
7
63
3
3.BOLUSPOR
34
18
6
10
60
4
4.ÜMRANİYESPOR
34
17
8
9
59
5
5.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
34
14
11
9
53
6
6.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
34
15
8
11
53
7
7.ALTINORDU A.Ş.
34
15
8
11
53
8
8.BALIKESİRSPOR BALTOK
34
16
7
11
52
9
9.İSTANBULSPOR A.Ş.
34
14
8
12
50
10
10.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
34
13
9
12
48
11
11.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
34
13
8
13
47
12
12.ADANASPOR A.Ş.
34
12
7
15
43
13
13.ADANA DEMİRSPOR
34
11
8
15
41
14
14.ESKİŞEHİRSPOR
34
12
8
14
41
15
15.DENİZLİSPOR
34
10
8
16
38
16
16.SAMSUNSPOR
34
7
15
12
36
17
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR
34
7
3
24
12
18
18.GAZİANTEPSPOR
34
2
4
28
1
TFF 1. Lig Fikstürü
KULÜBÜMÜZ