U23 MİLLİLERİN, İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI ADAY KADROSU BELLİ OLDU.

  U23 Millilerin, İslami Dayanışma Oyunları aday kadrosuna kulübümüz futbolcularından; Muhammed Demirci, Mehmet Zeki Çelik ve Yunus Emre Yalçın’da davet edildi.

 

   8-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 4. İslami Dayanışma Oyunları'nda B Grubu'nda Filistin, Umman ve Cezayir ile birlikte yer alacak U23 Milli Takımımız, 2 Mayıs 2017 Salı günü Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 18.00'de bir araya gelerek hazırlıklarına başladı.

  U23 Milli Takımımız, 5 Mayıs 2017 Cuma günü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 17.20'de hareket edecek uçakla Bakü'ye gidecek. U23 Milli Takımı, B Grubu'ndaki ilk maçını 8 Mayıs Pazartesi günü Cezayir ile oynayacak.

  Gruplarında ilk iki sıraya giren toplam 4 takım yarı finale yükselecek. 18 Mayıs Perşembe günkü yarı final maçlarından sonra İslami Dayanışma Oyunları'nın finali 21 Mayıs Pazar günü Tevfik Behramov Stadı'nda oynanacak.

  Takımımızın önemli futbolcularından olan; Muhammed Demirci, Mehmet Zeki Çelik ve Yunus Emre Yalçın’a U23 Milli Takımımızda başarılar dileriz.

 

 

4. İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI

 

A GRUBU

B GRUBU

Azerbaycan

TÜRKİYE

Kamerun

Filistin

Suudi Arabistan

Umman

Fas

Cezayir

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH - SAAT

MÜSABAKA

STADYUM

08.05.2017 - 09.30 TSİ

Suudi Arabistan - Fas

Azal Arena

08.05.2017 - 11.30 TSİ

Cezayir - TÜRKİYE

Bayil Arena

08.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Umman

Azal Arena

08.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Kamerun

Bayil Arena

11.05.2017 - 09.30 TSİ

Umman - TÜRKİYE

Azal Arena

11.05.2017 - 11.30 TSİ

Kamerun - Fas

Bayil Arena

11.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Cezayir

Azal Arena

11.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Suudi Arabistan

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

TÜRKİYE - Filistin

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

Umman - Cezayir

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Kamerun - Suudi Arabistan

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Fas - Azerbaycan

Bayil Arena

18.05.2017 - 11.30 TSİ

B1 - A2

Dalga Arena

18.05.2017 - 17.30 TSİ

A1 - B2

Dalga Arena

21.05.2017 - 13.00 TSİ

3. LÜK MAÇI

Tevfik Behramov

21.05.2017 - 19.00 TSİ

FİNAL

Tevfik Behramov

 

 

 

Yazdır 1472 Kez Okundu
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup
#
TAKIM
O
G
B
M
P
1
1.AFJET AFYONSPOR
0
0
0
0
0
2
2.AMED SPORTİF FAALİYETLER
0
0
0
0
0
3
3.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
0
0
0
0
0
4
4.BUCASPOR
0
0
0
0
0
5
5.ETİMESGUT BLD. SPOR
0
0
0
0
0
6
6.EYÜPSPOR
0
0
0
0
0
7
7.HATAYSPOR
0
0
0
0
0
8
8.İNEGÖLSPOR
0
0
0
0
0
9
9.KASTAMONUSPOR 1966
0
0
0
0
0
10
10.KEÇİÖRENGÜCÜ
0
0
0
0
0
11
11.KOCAELİ BİRLİK SPOR
0
0
0
0
0
12
12.MENEMEN BELEDİYE SPOR
0
0
0
0
0
13
13.MERSİN İDMANYURDU
0
0
0
0
0
14
14.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
0
0
0
0
0
15
15.SARIYER
0
0
0
0
0
16
16.SİVAS BELEDİYE SPOR
0
0
0
0
0
17
17.TOKATSPOR
0
0
0
0
0
18
18.TUZLASPOR A.Ş.
0
0
0
0
0
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Fikstürü
KULÜBÜMÜZ